Nabídka cenově dostupných a kvalitních dveří od Českého výrobce – spřáteleného podniku RESTART-24.CZ

*česká kvalita, poctivé materiály za rozumnou cenu*           

1) České plné interiérové dveře bez prosklení ve více variantách opláštění (bílé, dub, třešeň, olše, šedý dub, buk,dub aka bříza, jasan, ořech, cedr). Cena za 1 ks samotných dveří bez kování a kliky je 2 200,- kč, a kování s klikou za 350,- kč. Cena za obložkovou zárubeň v barvě vybraného opláštění křídla je 3 100,- kč. Cena za komplet 1 dveří včetně obložkové zárubně a kování s klikou celkem 5 650,- včetně dph. Možnost montáže samotných dveří do původní zárubně bez nutnosti zakoupení obložkové zárubně za cenu samotných dveří výše. Do uvedené ceny je už zahrnuta kompletní montáž a doprava na místo montáže. Doba výroby 4-6 týdnů od data zadání do výroby. Před zadáním do výroby se při vypsání objednávky vybírá záloha 50% z ceny za dveře, nebo kompletní sadu a po té jsou dveře zadány do výroby. 5 let záruka.

2) Různé varianty prosklených dveří. Cena za samotné dveře je 3 150,- kč a kování s klikou 350,. K těmto dveřím je možná obložková zárubeň ve stejné barvě a dekoru vybraného křídla za 3 150,- . Cena kompletu je tedy 6 650,- kč včetně dph. Možnost montáže pouze samotných dveří do původní zárubně, za cenu samotných dveří bez nutnosti zakoupení obložkové zárubně.


3) Další varianty prosklených interiérových dveří, komplet dveře + obložková zárubeň v barvě křídla + kování a klika, včetně dopravy a montáže nové zárubně za 6 650,- za kus včetně dph. Možnost montáže samotných dveří do původní zárubně bez nutnosti zakoupení a montáže obložkové zárubně za cenu 3 150,- kč a k tomu kování s klikou 350,- kč.

4) Kompletní výměna vchodových dveří včetně demontáže staré zárubně a montáže nové zárubně, včetně kompletních zednických prací:

– demontáž staré zárubně a montáž nové zárubně včetně kompletních zednických prací při montáži + nová zárubeň za 6 000,- včetně  dph. Dle domluvy možnost namíchání barvy a nalakování dle přání zákazníka.


+

5) možné varianty dveří:

4-bodové české kvalitní protipožární bezpečnostní dveře(komplet sada) do původní zárubně s certifikátem pro pojištovnu, cena včetně dph 11 500,- kč, (skladem, bez nutnosti zálohy a montáž možná do 7 dnů od objednání).

– 4 x jistící body

– zadlabací zámek

– váha křídla 45 kg

– 3D seřiditelné panty            

– bezpečnostní kování rostex

– panoramatické kukátko

– odhlučnění 30db

– přetěsnění zárubně po montáži

– protipožární odolnost min 30 min

– mechanická odolnost proti proražení

– certifikát pro pojištovnu na protipožární a mechanickou odolnost.

– výběř opláštění křídla v různých vzorech například: dub, javor, olše, ořech, wenge, atd vzorník mohu zaslat

– hlavní  vložka u kliky a kování bezpečnostní vložka multilock (5 klíčů )

– vrchní zámek ze strany z bytu zamykání přes olivu, z chodby FAB vložka ( 5 klíčů)

– v zadní části křídla u pantů mezi vrchním a středovým pantem a středovým a spodním 2 x pasivní bezpečnostní čepy, ochrana proti vysazení dveří z pantů a roztažení zárubní

– dřevěný, namořený a nalakovaný práh v odstínu dle přání zákazníka.

  • k této kompletní 4 bodové bezpečnostní sadě doporučujeme novou zárubeň, cena včetně dopravy, montáže a kompletních zednických prací už jen 5 500,- kč a tedy výsledná cena kompletu s novou zárubní je 17 000,- kč.
  • záruka 5 let.


9-bodové české kvalitní bezpečnostní RC2 dveře – kompletní sada do původní zárubně, cena včetně dph 16 500,- kč ( u této varianty se požaduje záloha 5 500,- kč při sepsání objednávky a ihned po té se dveře zadávají do výroby a jsou připravené na montáž za 4-6 týdnů, dle vytížení ve výrobě)

Sada obsahuje:

– 9 x jistících bodů ( tři kusy seřiditelných závěsů ze předu a šest pasivních trnů o průměru 10 mm, které zabraňují vysazení dveří v zádní části dveří u pantů)

– odhlučnění 30 db

– váha křídla cca 52 kg

– RC2 certifikát pro pojištovnu

– protipožární odolnost 30 min

– mechanická odolnost proti proražení

– bezpečnostní vložka multilock (5 klíčů)

– značkové bezpečnostní kování rostex

– přetěsnění zárubně po montáži

– panoramatické kukátko

– zadlabací zámek

– dřevěný, namořený a nalakovaný práh v odstínu dle přání zákazníka.

– výběř opláštění křídla v různých vzorech například: dub, javor, olše, ořech, wenge, atd vzorník mohu zaslat

  • k této kompletní 9 bodové bezpečnostní sadě doporučujeme novou zárubeň, cena včetně dopravy, montáže a kompletních zednických prací už jen 5 500,- kč a tedy výsledná cena kompletu s novou zárubní je 22 000,- kč.
  • záruka 5 let.
  • WWW.RESTART-24.CZ